Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Aura, Laprake.

 • €150,400
Laprakë, Tiranë
Për Shitje

Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Aura, Laprake.

Laprakë, Tiranë
 • €150,400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 104
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46283
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 2+1 Kompleksi Aura, Laprake.

Apartamenti i pare 2+1 disponon siperfaqe totale 103.7 m2, siperfaqe neto 87.1 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.6 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4 te objektit, orientim Lindje-Veri.

Apartamenti i dyte 2+1 disponon siperfqe totale 109.4 m2, siperfaqe neto 91.9 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualte dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit, orientim Jug-Perendim.

Cmimi i shitjes 1450 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest