Apartament Luksoz ne Green Coast!

 • €350,000
Dhërmi, Palasë, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Apartament Luksoz ne Green Coast!

Dhërmi, Palasë, Vlorë
 • €350,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 170
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P29616
 • ID Prones

Përshkrim

Ne bregdetin e mrekullueshem te Palases, ne rezidencen luksoze Green Coast shesim apartament super te investuar.

Apartamenti organizohet ne 2+1 me siperfaqe 120m2 dhe siperfaqe parcele 55 m2. Organizohet ne ambientin e ndenjes dhe te gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni dhe posti i parkimit.

Apartamenti eshte i sapo investuar vlera e investimt eshte 120.000 euro me te gjitha faturat shoqeruese.

Ju ftojme per nje vizite ne prone.

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj