Apartament 3+1+2 me qera, Rruga e Bogdaneve

 • €650/muaj
Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 3+1+2 me qera, Rruga e Bogdaneve

Rruga e Barrikadave, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 138m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27246
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera apartament 3+1 te Rruga e Bogdaneve. Apartamenti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones dhe me te gjitha fasilitetet ne afersi.

Hyrja ka siperfaqe totale 138m2 dhe eshte e organizuar nga 3 dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, koridor shperndares, 2 tualete, 2 ballkone, depo. Hyrja ka te gjitha kushtet e nevojshme dhe ndodhet ne katin e 3 te pallatit. Post parkimi te perfshire ne cmim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj