Shitet Lokal ne Qender

  • €340,000
Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Lokal ne Qender

Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €340,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 200 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P33429
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Lokal ne Qender, prane Rruges se Durresit.
Lokali ka siperfaqe 200 m2.
Ndodhet ne katin -1.
Ambienti eshte totalisht i mobiluar dhe investuar me te gjitha pajisjet e nevojshme.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj