APARTAMENT 3+1+3 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €165,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 3+1+3 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €165,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 136
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42191
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament 3+1+3, prane 21 dhjetorit, tek supermarket Joena.

Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Ka siperfaqe 136.2 m2 bruto dhe organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete.

Tarrace e shfrytezueshme.

Cmimi eshte 165000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo