APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

 • €124,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €124,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 74
 • Sipërfaqe ㎡
 • P44650
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 tek rruga e Kavajes, mbas bllokut te ambasadave.

Apartamenti ka siperfaqe 78.3 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 dhe te fundit te nje pallati ekzistues.

Organiohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Tarraca e izoluar.

Mundesi ndarje ne 1+1 dhe garsoniere.

Orientimi Jug-Lindje.

Cmimi eshte 124000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo