AIR ALBANIA, APARTAMENT NE SHITJE!

 • €365,000
Liqeni Artificial, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

AIR ALBANIA, APARTAMENT NE SHITJE!

Liqeni Artificial, Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
 • €365,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 134
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31421
 • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, Stadiumi Air Albania ne rezidencen Ambasador 3 shesim super apartament!

Apartamenti ka nje investim luksoz me siperfaqe 134 m2, ndodhet ne katin e 21, jo kati i fundit dhe organizohet ne 2+1 me 2 tualete, 1 garderobe dhe 1 ballkon.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Property Invest

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj