Apartament 2+1 ne shitje Vlore!

 • €83,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 ne shitje Vlore!

Lungomare, Vlorë
 • €83,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36344
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim  apartament 2+1 ne qytetin e Vlores , ne zonen e Skeles 100m prapa Aleksandrise.

Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi nje sallon , ambjent gatimi dhe tualet.

Siprfaqja totale e apartamentit eshte 113m2  dhe shitet i mobiluar.

Eshte i pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme

Per detaje mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva