APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

 • €185,000
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, RRUGA E KAVAJES.

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
 • €185,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 95
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46586
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1, rruga e Kavajes.

Apartamenti ka siperfaqe 95m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati me ashensor.

Organizohet korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Orientim Perendim.

Cmimi eshte 185000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo