Jepet super apartament 3+1+2 me qira tek Kika 1 ne Komune te Parisit

 • €800
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet super apartament 3+1+2 me qira tek Kika 1 ne Komune te Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €800

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • P43411
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 3+1+2 me qira tek Kika 1 , Komuna e Parisit.

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre luksoze dhe organizohet ne nje sallon te madh ndenje , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte i arreduar ne detaje dhe ndodhe ne katin e 3 te ketij kompleksi.

Orientim fantastik, administrim dhe cdo gje ne nivelet e duhura.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva