BAR-LOKAL ME QERA, LIQENI I THATE.

  • €700/muaj
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Qira Tërhequr

BAR-LOKAL ME QERA, LIQENI I THATE.

Liqeni i Thatë, Tiranë
  • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • P29401
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera lokal , tek Liqeni i Thate ne rruge kryesore.

Lokali eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme.

I investuar.

Ka siperfaqe 120 m2 dhe ka 17 tavolina brenda dhe 5 jashte ne verande.

Cmimi i qerase eshte 700 euro ne muaj, bruto, i diskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo