Apartament Luksoz +Garazhd me qira tek Myslym Shyri

Apartament Luksoz +Garazhd me qira tek Myslym Shyri

Tërhequr

900€

  • 9d3acd7d-aed2-4872-a1ca-c4e1641b97ef
  • c7792854-83cc-4406-a946-e6bd3de73224
  • a2223e46-e2eb-4f46-9e60-cd15c74cbc93
  • 7564c0ec-0a2c-4880-9e06-14f2002af0fd
  • 963d4dce-c1a4-43b7-9dea-fed0846afbe1
  • 1923bf8f-4f5e-45b9-abf3-94548686ab7f

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-23720

Dhoma
1
Tualete
2
Sip. jashtme
95 m2
Kati i baneses
8

Përshkrimi

Apartament Luksoz +Garazhd me qira tek Myslym Shyri, prane Prokurorise se Tiranes.
Apartamenti ka siperfaqe 95 m2.
Ndodhet ne katin e 8 ne ndertim te vitit 2019.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti eshte i investuar dhe mobiluar deri ne detajin me te vogel.
Cmimi eshte 900 euro.

Agjent Bajana Merko

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *