Apartament Luksoz +Garazhd me qira tek Myslym Shyri

 • €900
Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
Tërhequr

Apartament Luksoz +Garazhd me qira tek Myslym Shyri

Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Tiranë
 • €900

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 95 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35404
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament Luksoz +Garazhd me qira tek Myslym Shyri, prane Prokurorise se Tiranes.
Apartamenti ka siperfaqe 95 m2.
Ndodhet ne katin e 8 ne ndertim te vitit 2019.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi, 2 tualete, 2 ballkone.
Apartamenti eshte i investuar dhe mobiluar deri ne detajin me te vogel.
Cmimi eshte 900 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj