APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, XHAMLLIK.

 • €105,000
Xhamlliku, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, XHAMLLIK.

Xhamlliku, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 76
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46164
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1, ne Xhamllik, prane furre buke Tito.

Apartamenti ka siperfaqe 76 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Mundesi per tu ndare ne 2+1.

Orientim Jug-Lindje.

Cmimi eshte 105000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo