Apartament 1+1 me qera tek ASL

  • €350
Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
Tërhequr

Apartament 1+1 me qera tek ASL

Oxhaku, Rruga Kongres i Manastiri, Tiranë
  • €350

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P36817
  • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti 1+1 me siperfaqe 65m2 tek Kompleksi ASL.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe i sapo perfunduar.

Nje kompleks fantastik i vitit 2022 me administrim dhe hapesira te gjelberuara.

Per me shume na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva