APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, GOLEM.

  • €69,000
Golem, Durrës
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, GOLEM.

Golem, Durrës
  • €69,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P36560
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 ne Golem, prane kompleksit Xixa.

Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome gjumi, dhome ndenje dhe kuzhine, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 69000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo