Jepet apartament per zyra me qira tek Komuna e Parisit

  • €299/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament per zyra me qira tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
  • €299/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 140 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P34865
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament per zyra me qira tek Komuna e Parisit, prane German Computers.
Ambienti ka siperfaqe 40 m2 dhe 100 m2 verande.
Ndodhet ne katin e 1 banim.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Cmimi eshte 299 euro neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj