Vile luksoze me qera ne Rolling Hills rezidence.

 • €5,000/muaj
Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Vile luksoze me qera ne Rolling Hills rezidence.

Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €5,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 5
 • Tualete
 • 1600
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P26773
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira vile luksoze ne Rolling Hills nje prej rezidencave elitare ne Tirane .

Me nje siperfaqe prej 600 m2 ndertim dhe rreth 1000 m2 oborr nje nga vilat me te medha ne parcelen ne te cilen ndodhet.Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Kati i pare eshte i organizuar nga sallon ,lavanderi depo nje dhome gjumi ,nje dhome e vogel e pershtatur ne palester ,nje tualet .

Kati i dyte : sallon ,dy dhoma gjumi me tualet me vete secila ,depo ,si dhe kati i trete dy dhome gjumi tualet dhe garderobe  .Pishine me ujvare, dhe me e rendesishmja qe ofron eshte privatesia qe ofron.

E mobiluar ne menyre teper luksoze me te gjitha paisjet e nevojshme.

Per me teper informacione mund te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj