Super apartament ne shitje, me pamje nga deti ne Vlore!

 • €270,000
Lungomare, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament ne shitje, me pamje nga deti ne Vlore!

Lungomare, Vlorë
 • €270,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 200
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30105
 • ID Prones

Përshkrim

Ne Vlore, prane Saint Tropez shesim super apartament me pamje nga deti.

Apartamenti organizohet ne 4+1 me 2 tualet, verande e madhe dhe lavanteri, siperfaqe e apartamentit eshte 200 m2 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ulet cmimi i apartamentit nga 299.000 Euro ne 270.000 Euro

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest