APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHESHI WILSON.

 • €500
Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, SHESHI WILSON.

Sheshi Willson, Tiranë
 • €500

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 50
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45171
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me qera, prane sheshit Wilson, rruge kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe 50 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor.

Organizohet ne korridor, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Ideale per airbnb.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo