Super apartament me qira te Green City!

 • €500/muaj
21 Dhjetori, Ish Fusha e Aviacionit, Ish Parku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Super apartament me qira te Green City!

21 Dhjetori, Ish Fusha e Aviacionit, Ish Parku, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29880
 • ID Prones

Përshkrim

Ne kompleksin Green City, nje nga rezidencat me te mira per banim japim me qira super apartament.

Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet ne 2+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i investuar ne detaje me te gjitha elektroshtepiaket, Tv lcd, lavatrice, lavastovilie, furre, mikrovale etj.

Apartamenti eshte i arreduar me shume shije dhe jepet me qira si ne foto.

Cmimi i qirase eshte 500 euro neto

Per me teper ju ftojme ne nje vizite ne prone.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj