Shitet Apartament 1+1 ne Kompleksin E88, Laprake.

 • €72,000
Laprakë, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament 1+1 ne Kompleksin E88, Laprake.

Laprakë, Tiranë
 • €72,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41291
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 1+1 ne Kompleksin E88, Laprake.

Kompleksi eshte nje nga projektet qe po ndertohet se fundmi ne rrugen Dritan Hoxha me investim dhe sherbim cilesor.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 59.4 m2, siperfaqe neto 51.4 m2  dhe siperfaqe te perbashket  8.07 m2.

Oraganizohet ne dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1200e\m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest