SUPER DUPLEX ME QERA, BLLOKU.

 • €1,500/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

SUPER DUPLEX ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 190
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41112
 • ID Prones

Përshkrim

Duplex me qira ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me preferenciale ne Tirane.

Dupleksi ka siperfaqe 190 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 dhe te 9 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine te vecante, 3 dhoma gjumi, 3 tualete dhe 70m2 verande.

Dupleksi eshte i mobiluar, shume modern dhe i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese teper komode.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo