Shitet vile ne Mjull Bathore, Farke!

  • €1,200,000
Mjull Bathore, Tiranë
Për Shitje

Shitet vile ne Mjull Bathore, Farke!

Mjull Bathore, Tiranë
  • €1,200,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 260
  • Sipërfaqe ㎡
  • 800
  • Sipërfaqe ㎡
  • P45926
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile ne Mjull Bathore, Farke!

Vila eshte e organizuar ne dy kate.

Disponon siperfaqe ndertim 260 m2, siperfaqe trualli 800 m2.

Vila disponon dhe pishine me siperfaqe 70 m2.

Cmimi i shitjes 1.200.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest