Duplex modern 3+1+Verande ne bllok.

  • €1,250/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Duplex modern 3+1+Verande ne bllok.

Ish Blloku, Tiranë
  • €1,250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 260
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27821
  • ID Prones

Përshkrim

Duplex me qira ne zonen e Bllokut nje nga zonat me preferenciale ne Tirane .

Me nje siperfaqe pre 190 m2 siperfaaqe te brendeshme + 70 m2 verande ,tipologjia 3+1  organizuar ne : Sallon i bollshem , kuzhine me vete ,tre dhoma gjumi ,tre tualete .Ndodhet ne katin 8 dhe te 9 te nje pallati te ri .

Dupleksi eshte i mobiluar ,shum modern dhe i paisur me te gjitha paisjet e nevojshme per nje jetese teper komode .

Per me teper informacione mund te kontakton!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj