Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Laprake.

  • €125,000
Laprakë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu, Laprake.

Laprakë, Tiranë
  • €125,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 113.5
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40492
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 me cmim kleringu tek E-88 ne Laprake.

Zona dhe kompleksi ofrojne te gjitha facilitetet e nevojshme.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 113.57 m2 , siperfaqe neto 97.80 m2, siperfaqe te perbashket 15.77 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + dy dhoma gjumi + dy tualete + ballkon.

Ndodhet ne katin e 2 te objektit.

Cmimi i shitjes 1100 €/m2.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare