APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GJIMNAZI PETRO NINI.

 • €225,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, GJIMNAZI PETRO NINI.

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Tiranë
 • €225,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41056
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 ne shitje, tek rruga Margarita Tutulani, gjimnazi Petro Nini.

Apartamenti ka siperfaqe 117 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.

Cmimi eshte 225000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo