Apartament 2+1 Plus Verande ne Fresk

 • €130,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 Plus Verande ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 230
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32460
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1  me siperfaqe 130m2 plus Verande 100m2 ne Fresk .

Apartamenti  ka nje dhome te madhe ndenje , hapesire gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , dhe nje verande shume te madhe .

Jepet bosh  i pa mobiluar .

Ne proces Hipotekimi .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani