Shitet vile Kompleksi “Turquoise Marina”, Gjiri Lalezit.

 • €708,000
Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje

Shitet vile Kompleksi “Turquoise Marina”, Gjiri Lalezit.

Gjiri i Lalzit, Durrës
 • €708,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 494
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46435
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile Kompleksi ”Turquoise Marina”, Gjiri Lalezit.

Turquoise Marina eshte nje nga projektet me te medha e me te bukur i pozicionuar ne zonen e Gjirit te Lalezit, Hamallaj.

Vila qe disponojme ka siperfaqe parcele 494.32 m2, siperfaqe ndertimi 291.4 m2 dhe siperfaqe oborri 395 m2.

Organizohet ne tre kate.

Kati nentoke organizohet ne nje ambient te bollshem.

Kati perdhe organizohet ne dhome ndenje me ambient gatime dhe ambient ngrenie, dhome gjumi, tualet dhe verande.

Kati i pare organizohet ne dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 708.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest