Okazion! Shitet Vile Luksoze, Rezidenca “Porta e Gjelber” prane Pallatit te Brigadave!

 • €600,000
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Okazion! Shitet Vile Luksoze, Rezidenca “Porta e Gjelber” prane Pallatit te Brigadave!

Liqeni Artificial, Tiranë
 • €600,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 380
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P38691
 • ID Prones

Përshkrim

Okazion! Shitet Vile Luksoze, Rezidenca ”Porta e Gjelber” prane Pallatit te Brigadave!

Rezidenca ofron nje stil elitar jetese ne nje nga zonat me te bukura te Tiranes.

Vila disponon siperfaqe ndertimi 255 m2 dhe siperfaqe parcele 380 m2.

Organizohet ne 3 kate, me ambient ndenje, ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe 3 tualete.

Gjithashtu disponon 3 poste parkimi, kopesht me pishine, sauna , depo, palester dhe lavanteri.

Eshte e investuar me markat me prestigjioze, ofron sistem chiller Daikin me sistem ngrohje dhe ne dysheme, tende elektrike ne kopesht etj.

Cmimi i shitjes 600.000€.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest