AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, DIGA E LIQENIT.

  • €2,000/neto
Liqeni Artificial, Tiranë
Për Qira

AMBIENT KOMERCIAL ME QERA, DIGA E LIQENIT.

Liqeni Artificial, Tiranë
  • €2,000/neto

Vështrim i përgjithshëm

  • 7
  • Tualete
  • 270
  • Sipërfaqe ㎡
  • P46915
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient komercial, tek diga e liqenit, prane Lake View.

Ambienti ka siperfaqe 270 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.

Organizohet ne korridor hyres, ambient openspace, 3 ambiente me te vogla, dhome serveri, 7 tualete.

Ideal per biznese te ndryshme si zyra, supermarket, showroom, magazine etj.

Cmimi eshte 2000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo