Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Xheluks, Rruga Elbasanit.

 • €169,300
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Xheluks, Rruga Elbasanit.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €169,300

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P45986
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 Kompleksi Xheluks, Rruga Elbasanit.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 130.2 m2, siperfaqe neto 112.2 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi + ambinet ngrenie, dhome matrimoniale + tualet, dhome gjumi,lavanteri, tualet dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Apartamenti disponon edhe post parkimi ne katin -2 me cmim 18.000 €.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest