Shitet Super Apartament 2+1, Downtown One Tirana.

 • €525,000
Qendër, Tiranë
Për Shitje

Shitet Super Apartament 2+1, Downtown One Tirana.

Qendër, Tiranë
 • €525,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • P41544
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Super Apartament 2+1, Downtown One Tirana.

Projekti Downtown One eshte nje nga projektet madheshtore qe po ndertohet se fundmi ne qender te Tiranes.

Downtown One do te ofroje  37 kate dhe 5 kate parkim me te gjitha llojet e sherbimeve, ambiente biznesi, ambiente argetimi, siguri te plote 24 ore.

Apartamenti qe disponojme ofron siperfaqe totale 149.88 m2, siperfaqe neto 118.95 m2 dhe  30.93 m2 siperfaqe e perbashket.

Organizohet ne sallon te madh dhe te bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete, gardorobe, depo, korridor shperndares dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 23 me orientim fantastik jug-lindje.

 • Cmimi i shitjes 3500 e/m2.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest