OKAZION! SHITET APARTAMENTI 3+1+2+2 TE RRUGA E ELBASANIT

 • €270,000
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION! SHITET APARTAMENTI 3+1+2+2 TE RRUGA E ELBASANIT

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €270,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 153
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P23558
 • ID Prones

Përshkrim

Super okazion.

Shitet Apartamenti ne rr.Elbasanit prane Deloitte.

Apartamenti eshte 3+1 me 2 tualete dhe 2 ballkone dhe orientimin jug-lindje-perendim.

Apartamenti ka gjate gjithe dites drite dhe pamje nga pylli i Liqenit.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj