APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOKU.

 • €1,000/Muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 2+1 ME QERA, BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €1,000/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42353
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1 me qera, prane Bllokut, perballe Juridikut.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri.

Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi eshte 1000 euro ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo