Shitet garsoniere, Bllok

  • €59,000
Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet garsoniere, Bllok

Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
  • €59,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 27 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27584
  • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje garsoniere ne Rrugen Sami Frasheri, ne Bllok. Hyrja eshte e sapo-rikonstruktuar, me punime shume cilesore.

Hyrja ka siperfaqe 27m2, eshte e sapo-rikonstruktuar dhe me punime shume cilesore.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj