Shitet apartament 3+1, Sheshi Wilson

 • €180,000
Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, Sheshi Wilson

Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €180,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27578
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 3+1 ne zonen e Sheshit Wilson, mbrapa postes nr. 8. Zone shume e mire, me te gjitha fasilitetet ne afersi.

Apartamenti ka siperfaqe 150m2 bruto, ku 136m2 eshte siperfaqe e brendshme e apartamentit. Hyrja eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor, 2 ballkone, 2 tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar ne vitet 2000.

Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj