AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOK.

  • €2,450/muaj
Garda, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, BLLOK.

Garda, Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Tiranë
  • €2,450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 174
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38252
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient per zyra me qera ne Bllok, prane gjimnazit Petro Nini.

Ambienti ka siperfaqe 174 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri.

Organizohet ne ambient openspace, 2 zyra, 1 salle mbledhje, 1 post pune i vecante dhe 2 tualete.

Cmimi eshte 2450 euro bruto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo