Shitet apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj.

 • €145,200
5 Maji, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj.

5 Maji, Tiranë
 • €145,200

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 108
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47733
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 107.5 m2, siperfaqe neto 90.8 m2 dhe siperfaqe te perbashket 16.7 m2.

Orgaznizohet ne dhome ndenje + ambient gatimi dhe ngrenie, dy dhoma gjumi, dy tualete.

Ndodhet ne katin e 4 te nje objekti ne ndertim.

Cmimi i shitjes 1350 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest