NJESI KOMERCIALE ME QERA NE BLLOK

  • Neto €11,000
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

NJESI KOMERCIALE ME QERA NE BLLOK

Ish Blloku, Tiranë
  • Neto €11,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 540
  • Sipërfaqe ㎡
  • P41273
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera njesi komerciale ne Bllok, nje nga zonat me te kerkuara per zhvillimin e biznesit tuaj!

Ambienti ka nje siperfaqe prej 540 m2 ndodhet ne katin 0, rruge kryesore duke krijuar lehtesisht aksesimin e tij dhe pershtatjen per cfaredolloj biznesi.

Cmimi i qerase eshte 11,000 euro neto/muaj.

Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle