Shitet apartament 1+1 tek Santorini Residence ne Dhermi

 • €156,000
Dhërmi, Vlorë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1 tek Santorini Residence ne Dhermi

Dhërmi, Vlorë
 • €156,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 52
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2024
 • Viti Ndërtimit
 • P43038
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe prej 52m2 tek Santorini ne Dhermi

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 1 dhome gjumi dhe tualeti

Apartamenti ka pamje nga deti dhe ndodhet ne katin 0 te nje godine me pamje te lire.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva