Shitet Magazine ne Kashar

  • €450,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Kashar, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Magazine ne Kashar

Autostrada Tiranë-Durrës, Kashar, Tiranë
  • €450,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 3200 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35172
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Magazine ne Kashar.
Siperfaqe totale e truallit 3200 m2.
Magazinat kane siperfaqe totale 950 m2.
Njera prej tyre ka siperfaqe 15 m2 gjeresi, 50 m2 i gjate, dhe 6 m2 i larte ne krahe, dhe magazina tjeter me siperfaqe 200 m2.
Magazinat jane te mbuluara me panel dhe me cati.
Rreth 90 m2 parkim dhe 40 m2 zyre.
Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.
Me infrastruktur te rregullt, energji elekrike e garantuar ne saje te nje kabine elektrike private totalisht te dedikuar me 3 faze, e pershtatshme per cdo lloj biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo