Shitet apartament 1+1, Shengjin

 • €36,000
Shëngjin, Lezhë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 1+1, Shengjin

Shëngjin, Lezhë
 • €36,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65.5 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27674
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje apartament 1+1 ne Ishull-Shengjin.

Apartamenti ka siperfaqe 65.5m2 dhe eshte I organizuar nga dhome gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, ballkon, tualet. Ndodhet ne katin e 3 te pallatit.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj