APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, ASTIR.

 • €165,000
Astir, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €165,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 165
 • Sipërfaqe ㎡
 • P47746
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 ne shitje, ne Astir, prane rotondos se Well.

Apartamenti ka siperfaqe 141 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone.

Sistem kaldaje me gaz, panele diellore.

Orientim Jug-Perendim.

Cmimi eshte 165000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo