APARTAMENT 2+1+GARAZHD NE GOLEM.

 • €90,000
Golem, Durrës
Tërhequr

APARTAMENT 2+1+GARAZHD NE GOLEM.

Golem, Durrës
 • €90,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 84
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37131
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1+garazh në Golem Durrës.

Apartamenti ka siperfaqe 84m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne vitin 2016.

Pamje nga deti.

Ne cmim perfshihet dhe nje garazhd 25m2.

Cmimi eshte 90000 euro i padiskutueshem.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo