DUPLEX NE SHITJE, FERIT XHAJKO.

 • €138,000
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

DUPLEX NE SHITJE, FERIT XHAJKO.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €138,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 160
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41104
 • ID Prones

Përshkrim

Dupleks ne shitje ne Rrugen Ferit Xhajko prane Raiffaisen Bank .

Apartamenti ka siperfaqe 160m2 dhe ndodhet ne katin e 5 dhe te 6 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne 2 dhoma ndenje, kuzhine e vecante, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe verande.

Cmimi eshte 138000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo