Jepet ambient biznesi me qera tek Rruga Frosina Plaku

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qera tek Rruga Frosina Plaku

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Zogu i Zi, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 55
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38954
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera tek Rruga Frosina Plaku.

Ambienti eshte i organizuar ne open space me nje siperfaqe 55 m2.

Ndodhet ne katin 0 dhe mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Ambjenti jepet bosh.

Cmimi qe ky ambient disponon eshte 600 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko