AMBIENT BIZNESI ME QERA, BLLOK.

  • €4,200/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, BLLOK.

Ish Blloku, Tiranë
  • €4,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 212
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38787
  • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi me qera, ne bllok, rruga Sami Frasheri.

Ambienti ka siperfaqe 212 m2 dhe ndodhet ne katin 0 te nje ndertimi buze rruges kryesore.

Cmimi eshte 4200 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo