Vile 4-kateshe me qira ne Don Bosko

 • €2,000/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Vile 4-kateshe me qira ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €2,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 22
 • Dhoma
 • 8
 • Tualete
 • 610 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32878
 • ID Prones

Përshkrim

Vile 4-kateshe me qira ne Don Bosko, Rruga Albanopoli.
Vila organizohet ne 8 apartamente, 22 dhoma, 8 tualete, 2 garazhde dhe 2 veranda.
Siperfaqe e ndertimit eshte 138 m2.
Jepet i mobiluar ose bosh sipas deshires.
I pershtatshem dhe per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj