Shitet Apartament i Investuar 2+1 tek Brryli

 • €118,000
Brryli, Rruga Bardhyl, Tiranë
Tërhequr

Shitet Apartament i Investuar 2+1 tek Brryli

Brryli, Rruga Bardhyl, Tiranë
 • €118,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 110 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35708
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 tek Brryli, prane Shkolles Niket Dardani.
Apartamenti ka siperfaqe totale 110 m2, ku 80 m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 20 m2 verande.
Ndodhet ne katin e 2 banim ne ndertim te vitit 2005 me ashensor.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi ku dhoma matrimorniale ka ballkon te dedikuar, tualet me ajrim natyral dhe lavanderi te dedikuar, verande 20 m² me akses nga salloni.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje.
Apartamenti eshte totalisht i investuar, nga sistemi hidraulik, hidrosanitare, elektrike, dyer te brendshme, parketi ac4, dhe ndricimi plotesisht i ri.
Shitet pjeserisht i mobiluar ku jane te instaluara mobilje televizori, kuzhina me elektroshtepiake, lavatrice, kondicioner toke ne sallon dhe mural ne dhome gjumi si dhe dhomat e gjumit te mobiluara me krevate dhe komodina.
Cmimi eshte 118.000 Euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj