APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

 • €150,000
Myslym Shyri, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE, MYSLYM SHYRI.

Myslym Shyri, Tiranë
 • €150,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40827
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1+2 ne rrugen Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 107m2 dhe ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne korridor te bollshem, dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone.

Cmimi eshte 150000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo